Apie mus

  vvvvv

 

 

 

 

 

 

 

KAS MES ESAME?

Uždaroji akcinė bendrovė "ARDETAS" savo veiklą pradėjo 1999 metais. Įmonės įkūrimo pradžioje vienintelė veikla, kurią vykdėme buvo plastikinių bei medinių langų montavimo plokštelių gamyba. Sėkmingai įsitvirtinusi Lietuvos rinkoje bei atsižvelgdama į kasmet besikeičiančius klientų poreikius bendrovė ėmė plėsti savo gamybos asortimentą. Šiuo metu esame vieni didžiausių ir sėkmingiausiai dirbančių tvirtinimo detalių gamintojų Lietuvoje. Mums svarbus kiekvienas mūsų klientas, todėl visiems stengiamės pasiūlyti ne tik puikų kainos ir kokybės santykį, bet ir greitą bei patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Įmonė nuolat plečiasi į naujas rinkas, todėl dalį savo gaminamos produkcijos eksportuoja į Daniją, Norvegiją, Bulgariją, Vokietiją, Angliją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Baltarusiją bei kitas Europos šalis.

GAMINIAI

Šiuo metu klientams galime pasiūlyti įvairių matmenų montavimo kampus, gegnių sujungimus, sijų atramas, montavimo plokšteles, taip pat medinių, aliuminių, plastikinių langų montavimo plokšteles bei ventiliuojamų fasadų tvirtinimo kampus. Turėdami puikias technines galimybes bei ilgametę patirtį gaminame produkciją ir pagal individualius užsakymus. Mūsų kompanijoje dirbantys patyrę metalo apdirbimo specialistai mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir pasiūlys geriausią techninį sprendimą.

GAMYBA

Tvirtinimo detalės šaltojo štampavimo būdu gaminamos tik iš sertifikuoto plieno, kuris yra padengtas cinko sluoksniu, todėl gaminiai puikiai apsaugoti nuo korozijos. Mūsų gamybinės patalpos užima daugiau nei 4000 kv. metrų plotą. Gamykla turi 25 mechaninius bei automatinius štampavimo presus (nuo 6 tonų iki 100 tonų galingumo), kurių pagalba gaminamos tikslių matmenų tvirtinimo detalės.

KOKYBĖ

Mūsų gaminiai yra sertifikuoti ir ženklinami CE ženklu. Įmonėje nuolat organizuojami darbuotojų mokymai. Bendrovė taip pat kasmet investuoja į gamybos plėtrą bei produkcijos kokybės gerinimą. Atsižvelgdami į vis augančią klientų paklausą ir norėdami išlaikyti aukštą produktų kokybę 2011 metais įsigijome itališką metalo rulonų pjovimo liniją. Tai leido padidinti darbo našumą bei ir toliau savo klientams siūlyti reikalingiausius produktus už patrauklią kainą. 

ATEITIES VIZIJA

Mūsų ateities planai ne tik ir toliau išlikti vienu iš lyderių tvirtinimo detalių gamyboje, bet ir per artimiausius trejus metus savo apyvartą padidinti keletą kartų. Siekiant užsibrėžtų tikslų bus atnaujinami įrengimai, diegiama šiuolaikiška įranga bei artimiausiu metu savo klientams planuojame pasiūlyti naujų gaminių.

1s

2s

3s

4s